نتایج جستجو برای عبارت :

درخواست دوستانه

این گروه که به گروه واتساپ لری معروف هست برای دورهمی و چت و گپ دوستان لر ایجاد شده است و همه دوستان لر میتونند دور هم جم بشند و با هم چت و گپ دوستانه داشته باشند.
از همه بچه های لر درخواست داریم با هم تو گروه دوستانه رفتار کنید و از اذیت کردن همدیگر جدا پرهیز کنید و در کنار هم یک گروه با نشاط و دوستانه داشته باشیم.
لینکدونی لری واتساب از گروههایی هستند که مربوط به همه لرهای کشور هست و همه دوستان لر میتونند در گروه مشارکت داشته باشند و این مشارکت
این گروه که به گروه واتساپ لری معروف هست برای دورهمی و چت و گپ دوستان لر ایجاد شده است و همه دوستان لر میتونند دور هم جم بشند و با هم چت و گپ دوستانهداشته باشند.
از همه بچه های لر درخواست داریم با هم تو گروه دوستانه رفتار کنید و از اذیت کردن همدیگر جدا پرهیز کنید و در کنار هم یک گروه با نشاط و دوستانه داشته باشیم.
لینکدونی لری واتساب از گروههایی هستند که مربوط به همه لرهای کشور هست و همه دوستان لر میتونند در گروه مشارکت داشته باشند و این مشارکت
تیم ملی فرانسه دیروز در یک بازی دوستانه به مصاف بولیوی رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید. اما مصدومیت کیلیان امباپه، ستاره این تیم از ناحیه قوزک پا که باعث شد او در این بازی دوستانه تعویض شده و از زمین بیرون بیاید، فرانسوی‌ها را نگران کرده است.
دوستانه جدا شدن را یاد بگیرید

#انرژی_مثبت 
لطفا کمی هم دوستانه جدا شدن را یاد بگیرید...
قرار نیست چون با هم به جایی نرسیدید پشتِ پا بزنید به تمام حرمت ها و نان و نمکی که باهم خوردید...
اینکه گاهی نمیشود دلیلش بر این نیست که شما ظاهر بدی دارید یا پای شخص سوم در میان است؛
 نمیشود چون در تمام حرف هایتان کلمه ی اول به دوم نرسیده به خاطرِ نداشتن نظرِ مُشترک بحثِ شدیدی بالا گرفته...
پس ظلم نکنید در حقِ تمام لحظه ها و احساس خوبی را که با هم گذراندید...
فرا
گند تر از بچه ای که به اون یکی واسه رنگ دمپایی خوشگلش پز میده ، گفتگوی دو فرد بزرگساله که دارن خیلی شیک و رسمی و با لب های خندون داشته هاشون رو کاملا دوستانه به رخ هم می کشن و دهن هم رو سرویس می کنن!
+همیشه توی وجود من 3 تا آدم بودن! 1- رسمی و ادبی نویس  2- دوستانه نویس 3- بی اعصاب و گند نویس!
روز من با جدال این آدما شروع میشه و خوشبختانه آخر شب به گند ترین حالت ممکن می رسه!
در خدمت شما عزیزان هستیم اینبار با معرفی لینک گروه دوستانه برای پیام رسان تلگرام؛ اگر میخواهید که در گروه چت و دوستانه شرکت داشته باشید وارد لینک زیر شوید.
لطفا در نظر داشته باشید که در مرجع گروهها میتوانید هر لینکی با موضوعات گوناگون و سنین مختلف با یک جستجوی ساده در اختیار داشته باشید، همینک وارد مرجع شده و لینک گپ دوستانه و سایر لینکهای مدنظرتون رو دریافت کنید:

همانطور که از عنوان این مطلب پیداست، قصد داریم یکی از دورهمی های دوستانه در تلگرام راه اندازی کنیم که فقط مخصوص بچه های کرجیه!
یک گپ کاملا دوستانه با جوی بسیار مناسب که میتونه لحظات خوبی رو تو این ایام کرونایی برای مردم و اهالی کرج ایجاد کنه
منتظر پست های بعدی وبلاگ و قرار دادن لینک های عضویت باشید...
بهترین پیام های تبریک تولد عاشقانه و دوستانه و رسمی ویژه همسر و خواهر و  برادر کاملا اختصاصی
پیام
تبریک تولد(همسر و برادر و خواهر و عاشقانه و دوستانه و رسمی) 2019 کاملا
اختصاصی از رز موزیک شامل جدیدترین متن های سال 97 و 98.
این مجموعه با زحمات فراوان جمع آوری شده امیدواریم اون رو با دوستانتون به اشتراک بگذارید. در آخر نظر یادتون نره.
همچنین ببینید: دانلود آهنگ تولدت مبارک ویژه تمامی ماه ها و سنین.

ادامه مطلب
https://forms.gle/khhxNBShM9mxoFkXA
1⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس مبانی امنیت در ارتباطات با کد درس 6625
---------------------------------
https://forms.gle/HZt1nf8Ea5sFKxVZ8
2⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس مخابرات دیجیتال با کد درس 6614
https://forms.gle/CpzVeCMDwJhsRGYy6
3⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس نگهداری و بهره برداری سیستم های ثابت و سیار با کد درس 6626
https://forms.gle/311CPNjPhmeCUqDCA
4⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس ریاضی کاربردی با کد درس 6599
<iframe src="https://d
جواد زرینچه در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: اردوی تیم
استقلال با برنامه کادرفنی از صبح روز سه شنبه آغاز شد و بر اساس برنامه
پیش می رویم و طبق نظر کادرفنی تمرینات در حال برگزاری است. کمپ زمین های
تمرینی مناسبی دارد و دو تیم دیگر نیز در این مجموعه حضور دارند و از نظر
برنامه غذایی نیز شرایط خوب است.

وی در ادامه تصریح کرد: دیاباته امروز به
تمرینات ما اضافه شد و در کنار ماست. یزدانی که به تیم ملی دعوت شده روز
جمعه راهی تهران خواهد ش
گروه واتساپ مازندران مخصوص دوستان مازندرانی است و از همه شمالیا و مازندرانی ها درخواست میشود که به گروه بیایند و در گروه با دوستان خود چت کنند.
چت در گروه واتساپ مازندران برای همه شما آزاد است و شما میتونید چت دوستانه در گروه داشته باشید، اگر میتونید مدیریت گروه رو هم بر عهده بگیرید که خوشحال میشیم.
اگر دوست دارید که در گروه واتساپ مازندران مدیر گروه شوید درخواست میکنم که به مدیر گروه اصلی بگین تا ایشان در صورت صلاحدید به خواسته شما برسد.
قو
داشتم توی برنامه اینستاگرام می چرخیم که پیداش کردم نمی دونید چقد هول شدم نمی دونستم چیکار کنم درخواست دادم و از دیروز منتظر بودم تا تایید کنه امروز تایید کرد و‌درخواست داد برای فالو کردن من .منم تایید کردم ولی دل توی دلم نیست که وپیام میده یا نه اصلا نمی دونم چرا درخواست دادم و اینقدم خودمو اذیت می کنم دیگه ذهنم کار نمی کنه یعنی چی میشه؟؟؟اگه پیام داد جواب بدم ندم....
بعدا نوشت: هنوز پیام نداده چرا من درخواست دادم:(
زمان مسابقات دوستانه بین المللیبرنامه هتریک(بر اساس ساعت)(زمان انجام مسابقات لیگ، حذفی؛ دوستانه؛ اپدیت و ... ): (http://www.angelfire.com/theforce2/helghallen...e.htm)ساعت برگزاری بازی های دوستانه داخلی: (https://wiki.hattrick.org/index.php?title=Friendly)اطلاعات کشوری: (http://fcclogo.kaoztribe.net/Countries.php)

1⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس مبانی امنیت در ارتباطات با کد درس 6625
https://forms.gle/HZt1nf8Ea5sFKxVZ8

2⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس مخابرات دیجیتال با کد درس 6614
https://forms.gle/CpzVeCMDwJhsRGYy6

3⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس نگهداری و بهره برداری سیستم های ثابت و سیار با کد درس 6626
https://forms.gle/311CPNjPhmeCUqDCA

4⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس ریاضی کاربردی با کد درس 6599
<iframe src="https://docs.google.com/forms/
یکی دیگر از گروههای مورد علاقه شما گروه واتساپ مختلط هست و ما با توجه به درخواست های زیاد شما دوستان گروه واتساپ مختلط رو ایجاد کردیم و از تمامی کسانی که دوست دارند تا در این گروههای مختلط واتساپ عضو بشن درخواست داریم که به گروه بیان.
چت کردن در این گروه مختلط آزاد هست و همه دختر پسرا میتونند به این گروه بیان و با دوستان خودشون چت کنند، گروه چت مختلط واتساپ پذیرای همه شما عزیزان هست و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
در این گروه دوستان شما عض
گروه واتساپ مازندران مخصوص دوستان مازندرانی است و از همه شمالیا و مازندرانی ها درخواست میشود که به گروه بیایند و در گروه با دوستان خود چت کنند.
چت در گروه واتساپ مازندران برای همه شما آزاد است و شما میتونید چت دوستانه در گروه داشته باشید، اگر میتونید مدیریت گروه رو هم بر عهده بگیرید که خوشحال میشیم.
اگر دوست دارید که در گروه واتساپ مازندران مدیر گروه شوید درخواست میکنم که به مدیر گروه اصلی بگین تا ایشان در صورت صلاحدید به خواسته شما برسد.
قو
 برخی تاریخ‌های مهم نیمسال اول ۹۸-۹۹ طبق تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور ( ترم پاییز - مهرماه ) + بنا به درخواست دانشجو
1⃣ درخواست تغییر رشته و گرایش:➕ ۹۸/۶/۳ تا ۹۸/۷/۱۳
2⃣ درخواست مهمان ( موقت و دائم ) :➕ ۹۸/۶/۳ تا ۹۸/۷/۶
3⃣ انتخاب واحد :➕ ۹۸/۶/۱۶ تا ۹۸/۶/۲۳
4⃣ درخواست وام :➕ از زمان شروع ثبت‌نام تا پایان ثبت‌نام
5⃣ درخواست معرفی به استاد :➕ ۹۸/۶/۱۶ تا ۹۸/۹/۱۲
6⃣ شروع کلاس‌ها :➕ ۹۸/۶/۲۳ تا ۹۸/۹/۲۷
7⃣ ثبت نام، انتخاب واحد و تشکیل پرونده ورودی‌های جدید :
یکی از سرگرمی های جوانان در فضای مجازی چت کردن است و ما نیز تصمیم گرفتیم تا گروه چت واتساپ رو راه اندازی کینم تا شما بیان در گروه و با دوستان خودتون چت کنید.
گروه چت واتساپ یکی از روشهای گپ دوستانه در واتساپ هست و احترام به همدیگر از شروط اصلی گروه چت واتساپ هست و از همه شما درخواست میکنم که به این موضوع اهمیت بدین.
گروه رو به دوستان خود معرفی کنید تا یک گروه شلوغ خوب داشته باشیم و بتونیم از صحبت های همدیگر استفاده کنیم ، از همه افرادی که به گرو

تشان/ سرپرست تیم زردپوشان از به تعلیق درآمدن محرومیت آریا شجاعی خبر داد.
صاحب پورولیان در این مورد گفت: طی چند روز گذشته صحبت‌های مفصلی با طالب انجام دادم. درنهایت از ایشان سپاسگزارم که با درخواست من و تعدادی از پیشکسوتان زردپوشان موافقت کرد. در شرایط فعلی آریا شجاعی می‌تواند به تیم کمک کند و محرومیت او در هفته‌ ی گذشته اثرات مثبت و لازم را به همراه داشته و امیدوارم آریا با عملکرد مثبتش در بازیهای باقیمانده ما را روسفید کند.
لازم به ذکر ا
اگر علاقمند به شرکت در دورهمی های دوستانه با همشهری های خودتون هستید، میتونید در لینکی که براتون قرار میدیم وارد بشید و گروه موردنظرتون رو پیدا کرده و عضو بشید.
با عضویت در کانال گروه دوستیابی میتوانید روزانه لینک گروه های جدید و فعالی رو دریافت کنید، در همه شهرهای ایران،  میتوانید هر گروهی که به دنبالش هستید را با یک جستجوی ساده پیدا کنید.
✅درخواست تعطیلی مدارس و دانشگاه ها تا پایان فروردین ماه
️معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی پیامی از رییس جمهور درخواست کرد تا مقررات منع مسافرت ها، تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و شرایط متفاوت کار اداره ها، حداقل تا پایان فروردین ماه برای پیشگیری از اوجگیری اپیدمی کرونا تداوم داشته باشد/

درخواست جرعه‌ای آب از دشمن:این مسئله از جعلیات تاریخی است. آیا معقول است امام حسین از کسانی که:1- او را محاصره کرده، برای مدت چند روز آب را بر روی او و خاندانش بسته‌اند.2- در روز عاشورا به جنگ با او پرداخته‌اند، یاران و سپس اقوام و فرزندانش را کشته‌اند بدون آن‌که جرعه‌ای آب به آنان بنوشانند.3- و حتی به طفل شیر خواره هم رحم نکرده او را با تیر هدف قرار داده‌اند و...درخواست آب کند. آیا آنان به بقیه شهدا آب داده بودند که به امام بدهند و امام نیز به
در خدمت شما عزیزان هستیم اینبار با معرفی لینک گروه دوست یابی تلگرام برای پیام رسان تلگرام؛ اگر میخواهید که در گروه چت و دوستانه شرکت داشته باشید وارد لینک بالا شوید. لطفا در نظر داشته باشید که در مرجع گروهها هم میتوانید هر لینکی با موضوعات گوناگون و سنین مختلف با یک جستجوی ساده در اختیار داشته باشید،

درخواست جرعه‌ای آب از دشمن:این مسئله از جعلیات تاریخی است. آیا معقول است امام حسین از کسانی که:1- او را محاصره کرده، برای مدت چند روز آب را بر روی او و خاندانش بسته‌اند.2- در روز عاشورا به جنگ با او پرداخته‌اند، یاران و سپس اقوام و فرزندانش را کشته‌اند بدون آن‌که جرعه‌ای آب به آنان بنوشانند.3- و حتی به طفل شیر خواره هم رحم نکرده او را با تیر هدف قرار داده‌اند و...درخواست آب کند. آیا آنان به بقیه شهدا آب داده بودند که به امام بدهند و امام نیز به
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز جایزه های رویداد تابستانه تیم ایران ترنسپورت به شرح زیر است   ```نفر اول: دی ال سی مپ ایتالیا``````نفر دوم: دی ال سی بار سنگین کشی`````` نفر سوم : اسکین``` دوستانی که دارای دی ال سی های نامبرده باشند، به درخواست شخص دی ال سی معادل هدیه  داده می شود ```تذکر : تا انتهای رویداد ریجن اکانت استیم خود را تغییر ندهید .که در صورت برنده شدن شما دوست عزیز به راحتی بتوان جایزه را به صورت گیفت به شما منتقل کرد ``` با آرزوی رقاب
یکی از سرگرمی های جوانان در فضای مجازی چت کردن است و ما نیز تصمیم گرفتیم تا گروه چت واتساپ رو راه اندازی کینم تا شما بیان در گروه و با دوستان خودتون چت کنید.
گروه چت واتساپ یکی از روشهای گپ دوستانه در واتساپ هست و احترام به همدیگر از شروط اصلی گروه چت واتساپ هست و از همه شما درخواست میکنم که به این موضوع اهمیت بدین.
گروه رو به دوستان خود معرفی کنید تا یک گروه شلوغ خوب داشته باشیم و بتونیم از صحبت های همدیگر استفاده کنیم ، از همه افرادی که به گرو
اگر موقع ورود به سوئد با پلیس مرزبانی ملاقات کردید، باید به آنها بگویید که قصد دارید درخواست پناهندگی بدهید. افسران پلیس مرزبانی در محل کنترل پاسپورت فرودگاه​های بین المللی، پایانه​های کشتى​مسافربری و باربری و در محل ورود قطار و اتوبوس به سوئد حضور دارند. پلیس مرزبانی چند سؤال از شما می​پرسد و سپس شما را به اداره امور مهاجرت ارجاع می​دهد تا درخواست پناهندگی خود را تحویل دهید.
ادامه مطلب
فیلم ها:افزونه های درخواست فیلم،فیلم های درخواستی،فیلم باب اسفنجی و فیلم سینمایی که همه در حیطه فیلم هستند.
شما فیلم هایی را که از قسمت درخواست فیلم درخواست میکنید ما آنها را در قسمت فیلم های درخواستی قرار میدهیم.
موفق باشید.
دوستان بندری و جنوبی هم میتوانند در گروه واتساپ شهر خودشون و با همشهریای خودشون چت دوستانه داشته باشند و از دوزهمی در واتساپ لذت ببرند و ما خیلی خوشحال هستیم که این گروه رو ایجاد کردیم.
گروه واتساپ بندرعباس با تلاش زیاد دوستان ایجاد شده است و هدف آن نیز دورهمی شما بندریها بوده و از همه دختر خانم ها و اقا پسرها که دوست دارند تا در اپلیکیش واتساپ با هم چت کنند دعوت میشه که به گروه بیان.
این گروه چت واتساپ بندری یکی از موفقترین گروههایی بوده که م
من دلتنگ توام
دلتنگ دوستی که روزی کنارم می نشست، هرچند من حرف نمیزدم اما درد دلهای تو مراهم آرام میکرد.
وامروز تمام آن دوستی فقط شده سلام. بله. نه...
و فراتر از اینها فقط سکوت و سکوت
حتی دیگر نگاه دوستانه ای نیست که دلم را گرم کند به داشتنت
و باز هم افتاده ام در قصه ی فراموشی اجباری
باید فراموش کنم تمام لحظه های شیرین با تو بودن را، تمام لبخندها و نگاههای گرمت را و تمام شیطنتهای دوستانه ات را که لبخند را به لبانم می آورد و ذره ذره محبت را در دلم می
به نام خدا
...............................................
دوستان لطف کنید این وبلاگ رو دنبال کنید و مطالب رو لایک کنید و اگر به دزدگیر و وسایل مربوطه احتیاج داشتید از ما تهیه کنید خیلی ممنون از حمایتتون وبلاگ خودم هم کارش رو از فردا دوباره استارت میزنه
آدرس وبلاگ : dozdgiriran.blog.ir
آدرس سایت : dozdgiriran.ir
در سفر های گروهی لذت بیشتری وجود دارد، جمع دوستانه است و کلی سوژه برای شاد بودن وجود دارد. اما همین سفر های دوستانه هم گاهی با کدورت تمام می شوند و در آخر دلخوری به وجود می آید اما چرا؟
در اینجا چند مورد را که باعث می شود دلخوری در پایان سفر وجود داشته باشد را مرور میکنیم.
وقت نشناسی و خوش قول نبودن یکی از عمده ترین اتفاقات است که باعث کدورت می شود. وقتی همه جمع اند و یکی دو نفر خیلی دیرتر سر قرار حاظر می شوند می تواند به راحتی ایجاد کدورت کند.
شف
مقتضی است تا زمانی که وضعیت تحصیلی دانش آموزان مردودی برای سالتحصیلی 99-98مشخص نشده است  برای دانش آموزان مردودی در مقطع ابتدایی درخواست  کتب درسی ننمایید
این
گونه از دانش آموزان بعد از ثبت نام مردودی(درسالتحصیل99-98) و انتقال
اطلاعات به سامانه کتب درسی ثبت درخواست برای پایه تکراری انجام می پذیرد.
درصورتی
که درخواست کتاب نماییدبا ارسال پیامک به اولیا چنین تلقی می نمایند که
فرزندشان قبول شده است و درصورت اصلاح پایه هم اضافه پرداختی شما مستر
بسمه تعالی
سلام

سوال :
تفاوت دادخواست با درخواست چیست؟
پاسخ : 
 اصولاً  جهت طرح دعاوی­ حقوقی در محاکم دادگستری، و برای شروع به رسیدگی دعوی، نیاز است که خواهان(مدعی) شکوائیه‌­ی خود را به مراجع­ قضایی عرضه کند تا روند رسیدگی به­ دعوی آغاز شود. این شکوائیه باید در برگه­‌ی چاپی مخصوصی تنظیم شود که به این برگه دادخواست گفته می‌­شود .    
برگه‌­ی دادخواست مطابق با ماده ۵۱ قانون آئین دادرسی مدنی باید شامل نام، نام ­خانوادگی، نام پدر، شغل، سن،
چگونه احساس ناامنی را از بین ببریم؟
آیا واقعا همسرم امشب به یک مهمانی دوستانه دعوت شده؟ آیا تو این دورهمی‌های دوستانه، زن‌ها هم حضور دارند؟ آیا چیزی را از من پنهان می‌کنه؟ آیا امشب قصد ملاقات زنی را داره؟ آیا منشی جدید شرکت از من زیباتره؟.... سوالاتی از این دست، برای خیلی از زنها آشناست. گاهی انقدر این سوالات را تکرار می‌کنند که خسته و درمانده میشن و با ناامیدی به این نقطه می‌رسند که چرا من انقدر حسودم؟ چرا تا این حد احساس ناامنی می‌کنم؟
چگونه احساس ناامنی را از بین ببریم؟
آیا واقعا همسرم امشب به یک مهمانی دوستانه دعوت شده؟ آیا تو این دورهمی‌های دوستانه، زن‌ها هم حضور دارند؟ آیا چیزی را از من پنهان می‌کنه؟ آیا امشب قصد ملاقات زنی را داره؟ آیا منشی جدید شرکت از من زیباتره؟.... سوالاتی از این دست، برای خیلی از زنها آشناست. گاهی انقدر این سوالات را تکرار می‌کنند که خسته و درمانده میشن و با ناامیدی به این نقطه می‌رسند که چرا من انقدر حسودم؟ چرا تا این حد احساس ناامنی می‌کنم؟
علی ای حال وقتی شما توی یه مورد درخواست دوستانه‌ی من
همزمان دچار مغالطات تفسیر به رای، حفظ پیش فرض، توسل به مرجع و تغییر موضع تا
جایی که من می‌دونم شدی، منم احتمالا از نظر شما دچار مغالطه‌ی اتهام مغالطه می‌شم
که دیگه جای بحثی باقی نمونه...

+ :|
تیم ملی فوتبال کلمبیا در دومین دیدار دوستانه خود در ماه جاری میلادی نیز نتوانست به برد برسد و برابر الجزایر با ۳ گل شکست خورد. کارلوس کی‌روش بعد از این دیدار عنوان کرد تیمش بازی بهتری نسبت به حریف ارائه داد ولی دریافت دو گل در فاصله زمانی کوتاه باعث شد تا شیرازه این تیم از هم بپاشد. او عنوان کرد این بازی دوستانه به تیمش کمک خواهد کرد تا بازی در شرایط سخت را یاد بگیرد و بتواند بازی را در شرایط سخت و وقتی که عقب است را مدیریت کند. 
هواداران تیم م
گروه دهه هشتاد واتساپ برای دورهمی شما در واتساپ ایجاد شده و شما که علاقه دارین به گروه واتساپ و شما دهه هشتاد که شیطون هم هستین، میتونید به این گروه بیاین و چت و گپی دوستانه داشته باشید.
گروه دهه هشتاد واتساپ با هدف ارتقا دانش چت ایجاد شده و چت رو شما نشون میدین که چگونه باید انجام بشه و اگر چت کردن رو خوب بلد باشین، در لینکدونی واتساپ دهه هشتاد میشه اجرا کرد.
گروههای زیادی در واتساپ ایجاد شده و این گروه هم یکی دیگر از گروههای چت در واتساپ است
بگذار برایت بگویم، هربار پایم را از چارچوب در خوابگاه رد می‌کنم و میگذارم روی موزاییک حیاط، دلم تنگ می‌شود. غمم قد می‌کشد تا فرق سرم.
پرسیده بود که الان دلتنگی که از خانه دوباره برگشته‌ای به خوابگاه؟
گفتم ببین من هر بار که وارد این خوابگاه می‌شوم دلم تنگ می‌شود.
دلم نه برای خانه و خانواده و مهر‌ مادر و حمایت پدر و برادر زیادی عاقلم، که دلم برای هر چیزی که بیرون از این ساختمان هست تنگ می‌شود.
برای تمام اتفاقات خوب و بدی که می‌افتد.
برای تو
سلام
چند روز پیش یکی از دوستان درخواست اینو داشت که آموزش مرتبط با برنامه نویسی پایتون در کانال درج شود و ما خواستیم به ایشون اطلاع بدیم که درخواست ایشون از امروز انجام خواهد شد و خواستیم به ...
سلام
چند روز پیش یکی از دوستان درخواست اینو داشت که آموزش مرتبط با برنامه نویسی پایتون در کانال درج شود و ما خواستیم به ایشون اطلاع بدیم که درخواست ایشون از امروز انجام خواهد شد و خواستیم به اطلاع برسونیم که این دوره به صورت جلسه ای در وبلاگ خواهد بود
دهه شصتی ها از بهترین و پر خاطره ترین افراد جامعه هستن و اگه بشینید پای خاطارتشون میبینید که چقدر خاطره برای تعریف کردن دارند و امروز هم با معرفی گروه دهه شصت واتساپ این دوستان عزیز در خدمت شما هستیم.
شما برای ورود به این گروه دهه شصت کافی هست تا روی لینک زیر کلیک کنید و به جمع دیگر دوستان خودتون بپیوندین و ما نیز در این راه شما رو همراهی میکنیم.
بچه های دهه شصت به گروه واتساپ دهه شصت بیان و با دیگر دوستان خودتون چت و گپ دوستانه داشته باشید، ای
عضویت در گروه واتساپ مشهد
قبل از هر چیز میخام لینک گروه واتساپ مشهد رو برای عضویت در همینجا قرار بدم تا دوستان مشهدی عضو این گروه بشن و بتونند با هم چت دوستانه داشته باشند.
https://chat.whatsapp.com/IHqagPaS4tU8WzuRSkPGn4
بعد عضویت در گروه واتساب مشهد سعی کنید تا به دوستان خود احترام بگذارید و در گروه به دیگران توهین نکنید تا مشکلی برای شما و دوستان شما پیش نیاید.
از همه شما دوستان مشهدی درخواست داریم تا لینک گروه واتساپ مشهد را برای دیگر مشهدی ها بفرستین تا آنها
اگر علاقمند به شرکت در دورهمی های دوستانه با همشهری های خودتون هستید، میتونید در لینکی که براتون قرار میدیم وارد بشید و گروه موردنظرتون رو پیدا کرده و عضو بشید.
وبسایت مرجع گروه های تلگرام یک لینکدونی فعالی است که روزانه با گروه های جدید آپدیت میشود، در همه شهرهای ایران،  میتوانید هر گروهی که به دنبالش هستید با یک جستجوی ساده پیدا کنید.
برای مشاهده و عضویت در گروه های دورهمی تلگرام از طریق لینک زیر اقدام کنید.

فیلم ها:افزونه های درخواست فیلم،فیلم های درخواستی،آنابل،فیلم کوتاه و فیلم سینمایی که همه در حیطه فیلم هستند.
افزونه آنابل برای ورود نیاز به ثبت نام دارد که شما میتوانید با ورود به بخش حساب کاربری ثبت نام کنید و بعد از افزونه آنابل نهایت استفاده را ببرید.
شما فیلم هایی را که از قسمت درخواست فیلم درخواست میکنید ما آنها را در قسمت فیلم های درخواستی قرار میدهیم.
موفق باشید.
Server Response Time چیست؟ وقتی شما آدرس سایتتان را در مرورگر وارد می کنید، درخواست از سمت شما به وب سرور ارسال می شود, سرور به درخواست شما پاسخ میدهد، مدت زمانی که درخواست شما ارسال و اولین بایتی که مرورگر شما دریافت نموده (TTFB) و سایت شروع به بالا آمدن میکند را  Response Time … رفع مشکل Server Response Time
منبع : وبلاگ ایران سرور
با آموزش کامل پاک کردن درخواست های در حال انتظار در صفحه اینستاگرام خود بدون وجود ربات با آموزش کامل قزوین مارک همراه باشید.
حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید به درخواست هایی که در حالت انتظار باقی مانده دسترسی پیدا کنید.
ما در این مقاله به شما کمک می کنیم علاوه بر پیداکردن این درخواست ها به زبان ساده آنها را در عرض چند ساعت به هر تعدادی که باشند از صفحه اینستاگرام خود پاک کنید.
با آموزش کامل ما همراه باشید و سوالات خود را می توانید در بخش ک
عضویت در گروه واتساپ اصفهان
قبل از هر چیز میخام لینک گروه واتساپ اصفهان رو برای عضویت در همینجا قرار بدم تا دوستان اصفهانی عضو این گروه بشن و بتونند با هم چت دوستانه داشته باشند.
https://chat.whatsapp.com/C2QjZYJ29CDLulafv3KjBI
بعد عضویت در گروه واتساب اصفهان سعی کنید تا به دوستان خود احترام بگذارید و در گروه به دیگران توهین نکنید تا مشکلی برای شما و دوستان شما پیش نیاید.
از همه شما دوستان اصفهانی درخواست داریم تا لینک گروه واتساپ اصفهان را برای دیگر اصفهانی ها ب
عضویت در گروه واتساپ تهران
قبل از هر چیز میخام لینک گروه واتساپ تهران رو برای عضویت در همینجا قرار بدم تا دوستان تهرانی عضو این گروه بشن و بتونند با هم چت دوستانه داشته باشند.
https://chat.whatsapp.com/ITZDuJ6gvAfHFJ7EwYtYja
بعد عضویت در گروه واتساب تهران سعی کنید تا به دوستان خود احترام بگذارید و در گروه به دیگران توهین نکنید تا مشکلی برای شما و دوستان شما پیش نیاید.
از همه شما دوستان تهرانی درخواست داریم تا لینک گروه واتساپ تهران را برای دیگر تهرانی ها بفرستین
آهنگ ها:افزونه های زنگ تفریح،درخواست آهنگ و آهنگ های درخواستی.
در افزونه زنگ تفریح تمام آهنگ های محسن ابراهیم زاده قرار دارد که شما میتوانید آهنا را دانلود کنید و بعد از دانلود به صورت آفلاین آهنا را گوش کنید.
همچنین شما میتوانید آهنگ هایی را که در قسمت درخواست آهنگ، درخواست میکنید،در قسمت آهنگ های درخواستی گوش کنید.
موفق باشید.
علی ای همای رحمت، تو چه آیتی خدا را، که به ماسوا فکندی، همه سایه ی هما را...
لطف خدای متعال خیلی زیاده.
این چند روزه که گشتم دنبال کار، جاهای مختلفی رو سر زدم.
یکی دو تاشون هم پالس های مثبتی بهم دادن.
امیدوارم درست بشه ان شالله...
آخر سر پس اینکه اولین دانشگاه گفت رقابت رو رشته شما زیاده و درخواست بررسی نمیکنه
و دانشگاه دوم که گفت ظرفیت پر شده...

تیر آخر که داشتم این بود که برای کالج درخواست ویزا کنم

چند روز شب روز روی استادی پلن کار کردم، از قبل برای دانشگاه روی اشتادی پلن کار کرده بودم در نهایت ترکیب کردم
و به نظرم استادی پلن خوبی شد. پس تایید مشاور اینا درخواست ثبت کردم

قبلش هم بقیه مدارک برای اون دانشگاه برای ویزا امده کرده بودم

مدارک ثبت کردم، تقریبا آخرین لح
دوستانی که به گروههای چت علاقه دارند و مخصوصا جنوبی های عزیز توجه داشته باشید که ما گروه واتساپ جنوبیا رو ایجاد کردیم ولی چون دیدم که امکان پاک کردن چت ها وجود نداره، گروه رو حذف کردم و بجاش یک کانال پر از گروه براتون آوردم.
شما میتونید به این کانال برید و با دوستان جنوبی خودتون چت و گپ دوستانه داشته باشید و از این چت دوستانه لذت ببرید و در کنار هم خوش باشید و ما رو هم از دعای خیرتون بی بهره نزارید.
اما گروه واتساپ جنوبی ها در تلاش هست تا بتونه
کتابخانه:افزونه های کتابخانه و درخواست کتاب.
شما میتوانید پی دی اف کتاب هایی را که در کتابخانه قرار دارند دانلود و مطالعه کنید و همچنین شما میتوانید پی دی اف کتاب هایی را که از قسمت درخواست کتاب،درخواست می کنید،در کتابخانه قسمت کتاب های درخواستی دانلود و مطالعه کنید.
موفق باشید.
خواهرم از توی اتاق داد می زند « بابا ول کنید. او دیوانه است. روانی است»
واقعا دیگر در این حد ها هم نیست ولی خود پدر هیچ‌وقت دوست نداشته ( شاید نتوانسته) با بچه هایش رابطه ای دوستانه و صمیمی داشته باشد.
البته او هیچ وقت این جرئت را ندارد که جلوی پدر این حرف را بزند.
وب سرویس:

وب سرویس روشی برای ایجاد ارتباط بین دو ماشین بر بستر وب (شبکه) است.
یک وب سرور منتظر درخواست از سمت کلاینت است. وقتی این درخواست میاد، وب سرویس ریسورس مورد نظر رو در جواب میفرسته. این ریسورس میتونه JSON، XML، HTML یا فایل های صدا و تصویر و ... باشه. 
در وب سرویس درخواست ها باید بر بستر اینترنت (شبکه) باشه.

ادامه مطلب
شما باید درخواست ویزای توریستی شینگن خود را در مرکز اصلی سفارت / کنسولگری / ویزا در منطقه شینگن خود ثبت کنید.
منظور از مقصد اصلی ، منظور ما این است:
هنگام بازدید از تنها یک کشور شنگن ، درخواست خود را در سفارت / کنسولگری / مرکز ویزا آن کشور ارسال کنید.هنگام بازدید از بیش از دو کشور شنگن ، درخواست خود را در سفارت / کنسولگری / مرکز ویزا کشور ارسال کنید:که در آن روزهای بیشتری را سپری خواهید کردکه در آن شما اولین قدم را برداشتید زیرا می خواهید روزهای م
ناسا برای طراحی ربات حفاری ماه درخواست کمک کردبه نقل از دیجیتال ترندز، ناسا رباتی را برای حفاری در ماه و نمونه برداری از عمق آن آماده خواهد کرد و برای ارتقای کیفیت آن خواستار همکاری و کمک هر فردی شده که در این زمینه تخصص دارد.
آیا نه گفتن حتی در مقابل درخواست‌های غیرمنطقی هم برای‌تان دشوار است؟ اگر نتوانید به دیگران نه بگویید، باید همیشه اولویت‌های دیگران را به اولویت‌های خودتان ترجیح دهید. زمانی به درخواست دیگران جواب مثبت بدهید که درخواست‌ موردنظر معقول و شدنی باشد یا آن درخواست را برای جبران محبت‌های دوست‌تان انجام دهید. اما اگر همیشه از ترس نه گفتن به خواسته‌ی دیگران جواب مثبت می‌دهید، حالا دیگر وقت تغییر است. برای افزایش قدرت نه گفتن با ادامه‌ی این

Greetings خوش و بش کردن

Hi سلام دوستانه

Hello  سلام رسمی

I'm ...

پاسخ ها Responses

Nice To meet you از ملاقاتت خوشبخت شدم  و دوستانه است با آهنگ افتان

Glad to meet you از ملاقات خوشبخت شدم کمی رسمی تر از بالایی است با آهنگ افتان

It's a pleasure to meet you ملاقات شما مایه شور و شعف من شد و رسمی است با آهنگ افتان

نکته 1: در بیشتر کشورهای انگلیسی زبان چه در گفتگوهای دوستانه و چه در گفتگوهای رسمی مردم برای سلام کردن به یکدیگر از Hi استفاده می کنند.

نکته 2: در کشورهای انگلیس
طراحی سایت b2b
ارور شماره ی ۴۰۰ : در خواست خطا یا این که Bad Request
این اشتباه وقتی نشان داده میشود که در درخواست مرورگر شما به سرور تارنما در گیر نوعی ناهنجاری باشد  و سرور قوی به شعور درخواست شما نباشد معمولا وقتی که پروتکل http رعایت نشده باشد این ارور ارسال میگردد فهم نشدن روش ی نگارش نیز نقش مهمی در ارسال خطای ۴۰۰ دارااست درصورتی که معنای تقاضای استفاده کننده برای  سرور معلوم نباشد، درخواست قابل انجام وجود ندارد همینطور به جهت نقص در انتقال اط
خدمات آنلاین با سرعت زیادی در حال گسترش هستند. این روزها حتی میتوانید برای انجام کارهای مختلف منزل، به صورت آنلاین نیروی خدماتی درخواست کنید. اپلیکیشن آچاره برای درخواست آنلاین خدمات منزل در تهران تولید شده تا با کمک آن، کارهایتان را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت انجام دهید.
ادامه مطلب
گواهی عدم امکان سازش چیست؟
قانون حمایت خانواده سال 1353 , گواهی عدم امکان سازش را وارد نظام حقوقی ایران کرد.
زمانی که زن و شوهری برای درخواست طلاق به دادگاه مراجعه می کنند , دادگاه در ابتدای امر هر دو را به سازش دعوت می کند و آنها را به یک فردی که به وی به اصطلاح داور می گویند ارجاع می دهد.
اگر داور نتواند بین آنها صلح و سازش برقرار کند , گواهی عدم امکان سازش صادر خواهد شد.
تصمیم های دادگاه مبتنی بر طلاق
درخواست طلاق دو حالت دارد :
اول اینکه زن درخوا
دورهمی دوستانه
دورهمیم که
 لحظات خوش رو کنار هم باشیم
پی وی بدون اجازه ممنوع
خوش باشین
لینک عضویت گروه تلگرام دورهمی دوستانه
حتما با فیل شکن وارد شوید ، بدون فیل شکن لینک کار نمیکند

لینک عضویت بهترین لینکدونی فعال رایگان تلگرام
دریافت لینک عضویت گروه های تمام شهر ها روزانه بیش از 100 لینک گروه جدید
دانشجویانی مشمول دارای معافیت تحصیلی که در اربعین حسینی قصد خروج از کشور را دارند می توانند با ثبت درخواست خود در سامانه اینترنتی در بازه زمانی 7 مهرماه لغایت 3 آبان ماه، بدون وثیقه و ضمانت نامه بانکی مجوز خروج از کشور را اخذ نمایند.
جناب آقای……….
ریاست محترم دانشگاه ….
موضوع : درخواست انتقالی یا مهمان به دانشگاه …………….
با سلام و احترام
بدینوسیله اینجانب ……………. دانشجوی ورودی مهر ماه سال …………….بعلت…………… ،
تقاضای میهمان به مدت ……………… به دانشگاه ………………( نزدیک ترین محل به دانشگاه
) دارم . خواهشمندم مساعدت فرمائید.
با تشکر و سپاس
من نمی‌دانم گرگ ِ بالان دیده بودن (درستش همین است بالان دیده) چه شکلی‌ست! من تا به‌حال یک گرگ بالان دیده‌ی واقعی را ندیده‌ام! اما دور و برم پر است از مارگزیده‌هایی که از ریسمان سیاه و سفید می‌ترسند!

من میانه‌ام با مارگزیده‌ها بهتر است.همیشه هرجا که می‌روم چندتایی‌شان را می‌بینم. در چشم‌هایشان ترس است. آن هم ترس ِ بیش از حد... نه از آن ترس‌های به قدر کافی! ترس‌هایشان از حد کافی فراتر رفته است. جزء به جزء‌ات را نگاه می‌کنند، دنبال ریسما
آهنگ ها:افزونه های محسن ابراهیم زاده،حامد همایون،درخواست آهنگ و آهنگ های درخواستی.
در افزونه محسن ابراهیم زاده و حامد همایون  تمام آهنگ های این دو خواننده عزیز رو قرار دارد که شما میتوانید آنها را دانلود کنید و بعد از دانلود به صورت آفلاین آهنگ ها را گوش کنید.
همچنین شما میتوانید آهنگ هایی را که در قسمت درخواست آهنگ، درخواست میکنید،در قسمت آهنگ های درخواستی گوش کنید.
موفق باشید.
احتراما به اطلاع میرساند:
-ثبت درخواست ماده 89 (تعارض آرا)
-اضافه کردن مستندات و ضمائم به درخواست 
- ارسال نتیجه درخواست تعارض به صورت پیامکی و اینترنتی
از طریق سایت ساجد به نشانی 
http://sajed.divan-edalat.ir 
فراهم گردیده است 
نکته : از مراجعه حضوری جددا خودداری فرمایید .
در صورت بروز مشکل و یا سوال در خصوص ثبت در قسمت #پشتیبان #ثبت_درخواست_تعارض
پیغام بگذارید 
https://t.me/divaniran

سرمربی سابق پرسپولیس با درخواست مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس مبنی بر مذاکره در خصوص مطالباتش و کشیده نشدن پرونده شکایت به فدراسیون بین‌المللی فوتبال موافقت کرد
برانکو در پاسخ درخواست معاونان باشگاه پرسپولیس اعلام کرد برای مذاکره با پرسپولیس هیچ پیش شرطی ندارد و حاضر است با توافق در آینده‌ای نزدیک مشکلات را قبل از حضور در فیفا حل کند
نیرو های متخصص وکاربلد همیشه وهمه جا به درد بخور هستند امروزه آدمها کارها را فقط به متخصصین میسپارند پس اگر در کاری تخصص دارید شما گزینه ی خوبی برای مهاجرت هستید

نیروی متخصص استان کبک
این برنامه مناسب کسانی است که دارای سابقهٔ کاری مناسب هستند و تصمیم به اقامت در استان کبک دارند. متقاضی در این طرح در قالب برنامه نیروی متخصص کبک (QSWP) یا برنامه تجربهٔ کبک (مناسب کسانی که تجربه کار یا تحصیل در ایالت کبک را دارند) ارزیابی می‌ شوند.
متقاضی باید ن
همه‌ی ما می دانیم که ماساژ برای کاهش درد و تنش عضلانی ایجاد و ابداع شده
است. اما شاید بنا به دلایل مختلفی نظیر تغییر مرکز ارائه ماساژ یا نوع
ماساژ، درخواست ماساژ شدید، درخواست ماساژ فیزیکی و ورزشی و یا بنابه هر
دلیل دیگری، احساس می‌کنید درد شما را آزار می‌دهد. در این مقاله قصد داریم
دلیل احساس درد بعد از ماساژ را مورد بررسی قرار دهیم. با میسرست بمانید…
ادامه مطلب
با سلام
اول: شرمنده و پوزش مارا پذیرا باشید برای اینکه دیر پیام های شما عزیزان پاسخ داده میشه
دوم: پیرو درخواست مکرر شما سروران و دوستان عزیز ای دی تلگرام جهت مشاوره و ارائه سوالات شما در نظر گرفته شده است.
به تمامی سوالات شا عزیزان پاسخ داده می شود. فقط کمی صبور باشید
سپاس
ID Tel : @ahk261
وب سایت 120 کلیک یه قابلیتی رو واسه کاربران قرار داره که این قابلیت واقعا فوق العادس و حالتی رو به وجود میاره که ضرر کاربران وب سایت به نزدیک صفر برسه, این قابلیت اسمش لغو ارتقا محدوده هست و با استفاده از این قابلیت شما می تونید درخواست لغو ارتقاء بدید و بعد از ثبت درخواست منتظر باشید تا موجودی ارتقایی که دارید رو دریافت کنید, توجه داشته باشید که اگه این درخواست رو ثبت کنید دیگه راه برگشتی وجود نداره.
ادامه مطلب
ترامپ قصد داشت ساختمان کاخ سفید را مجددا رنگ نماید. سه پیمانکار شرکت کننده در مناقصه را دعوت نمود!
چینی با درخواست مبلغ ۳ میلیون دلار
آمریکایی با درخواست ۷ میلیون دلار
ایرانی با درخواست ۱۰ میلیون دلار!
نهایتا ترامپ از هر یک جداگانه نحوه قیمت گذاری را پرسید!
چینی جواب داد:
۱میلیون پول رنگ،
۱میلیون پول کارگر و دستمزد،
۱میلیون هم سود من!
از امریکایی که پرسید در جواب گفت:
۳میلیون پول رنگ،
۲میلیون پول کارگر و دستمزد،
۲میلیون هم سود من،
و اما‌...از
بسمه تعالی
سلام

سوال:
تفاوت دادخواست با درخواست چیست؟
پاسخ: 
اصولاً  جهت طرح دعاوی­ حقوقی در محاکم دادگستری، و برای شروع به رسیدگی دعوی، نیاز است که خواهان (مدعی) شکوائیه‌­ی خود را به مراجع­ قضایی عرضه کند تا روند رسیدگی به­ دعوی آغاز شود. این شکوائیه باید در برگه­‌ی چاپی مخصوصی تنظیم شود که به این برگه دادخواست گفته می‌­شود.    
برگه‌­ی دادخواست مطابق با ماده‌ی ۵۱ قانون آئین دادرسی مدنی باید شامل نام، نام ­خانوادگی، نام پدر، شغل، سن،
خطای 504 gateway timeout یکی از کدهای وضعیت http است که نشان می‌دهد یک سرور قادر به بازگرداندن و تکمیل کردن درخواست نیست. مشکل 504 gateway timeoutنیز مانند خطای500 و خطای 502 شایع است.
زمان بازدید از یک سایت درخواست‌هایی ایجاد می شود درخواست ها به سمت وب سرور منتقل می شوند. عناصر مورد نیاز در این درخواست‌ها بررسی می‌شوند. وقتی که یک درخواست پردازش می‌شود سریال کد وضعیتی http را با منابع درخواستی ارسال می کند به صورت پیش فرض کد وضعیت نمایش داده نمی شود مگر اینکه
سلاماین پست برای اینه که خواهش کنم درصورتی که کسی میخواد برای پست اورژانس افسردگی دو درخواست رمز بده فقط درصورتی درخواست بده که:افسردگی‌های عود کننده رو تجربه کرده (یعنی افسرده شده، دوباره حالش خوب شده و این روند بارها تکرار شده) و هنوز هم باتوجه به زمینه‌ی درونی (ژنتیکی، فیزیولوژیکی یا هرچی) و شرایط محیطیش، بیم این میره که دوباره مبتلا بشه. بعلاوه یقین داشته باشه افسردگی رو تجربه کرده (از جمله شامل احساس عدم توانایی برای اینکه کاری در جهت
تیم ملی فوتبال برزیل قبل از شروع کوپا آمه‌ریکا برد روحیه بخشی کسب کرد.
به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال برزیل موفق شد قبل از شروع کوپا آمه ریکا با ۷ گل هندوراس را در دیداری دوستانه شکست دهد.

برزیل که باید در غیاب نیمار در کوپا حاضر باشد، با گل‌های گابریل ژسوس ۲ بار، روبرتو فیرمینو، ریچارلیسون، فیلیپ کوتینیو، تیاگو سیلوا و نرس توانست هندوراس را در هم بکوبد.

شاگردان تینه با این برد ضمن خط و نشان برای مدعیان قهرمانی در رقابت‌های کوپا نشان داد
خب دوستای گلم 
خبر مهم این که برای فیکاتونو و وانشات یا هرچیزی که مینویسین ^^
اگر دوس داشته باشین حاضرم براتون ادیت کنم عکسا تونو تا داخل فیکاتون و وانشات هاتون قرار بدین ^^
اگر درخواست ادیت داشتین اینجا درخواست بدین ^^
کلیک بنمایید :)
ادامه مطلب
  در ادامه دیدارهای دوستانه ملی فوتبال، تیم‌های چین و اردن هم مقابل حریفان خود پیروز شدند.

بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس،‌در ادامه دیدارهای دوستانه ملی فوتبال در قاره آسیا، تیم ملی چین به مصاف تاجیکستان رفت وبه پیروزی یک بر صفر رسید.

تک گل این بازی را ژانگ ژو در دقیقه 10 به ثمر رساند.

در دیداری دیگر اردن موفق شد مقابل اندونزی به پیروزی 4 بر یک برسد.

پیش از این بازی‌ها هم رویارویی ایران و کره
گروه واتساپ کوری با هدف دورهمی دوستان و عزیزان کورد زبان ایجاد شده و از همه کورد زبان ها درخواست میکینم که تو این گروه دور هم جمع شین و با هم چت و گپ دوستانه داشته باشید.
کوردها رو به گروه واتساپ خودتون فرا بخونید و از کنار هم بودن لذت ببرید تا یک دورهمی صادقانه و بانشاط داشته باشیم و این دورهمی موجب بشه که ما با هم و در کنار هم خوش بگذرونیم.
گروه چت واتساپ کوردی رو به دوستان کورد خودتون معرفی کنید تا همه کوردها تو گروه به هم حرف هامون رو بزنیم و
یکی از امکانات سایت 120 کلیک اینه که می تونید درآمدتون رو تبدیل به کوپن کنید و از اون کوپن برای عضویت افراد جدید یا هدیه استفاده کنید, به طور کلی برای دریافت درآمد از سایت شما دو راه دارید: یکی اینکه درخواست دریافت نقدی بدید و راه بعدی اینه که درخواست کوپن بدید تا درآمدتون با کوپن بهتون تحویل داده بشه, که من توی این آموزش همون کوپنه رو بررسی می کنم و طریقه درخواست کوپن رو بهتون آموزش میدم.
ادامه مطلب
قهرمان فوتبال ایران قرار بود در نیم فصل راهی قطر شود و در اردوی زمستانی در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم الشحانیه برود. برخی بازی‌های تدارکاتی دیگر هم هماهنگ شده بود که در پی لغو اردو، این بازی‌ها منتفی َشد
با هماهنگی‌های انجام شده، الشحانیه چهارشنبه ظهر با پرسپولیس بازی خواهد کرد. تیم‌های قطری در حال استراحت هستند و بسیاری از بازیکنانشان به کشورهای دیگر رفته‌اند ولی مسئولان الشحانیه قول داده‌اند که بتوانند اغلب بازیکنان اصلی خودشا
واکنش سردار کمالی به درخواست فردوسی‌پورجانشین منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح به درخواست فردوسی‌پور در برنامه تلویزیونی برای صدور مجوز همراهی سروش رفیعی با تیم ملی فوتبال، واکنش نشان داد.
به گزارش تسنیم، سردار موسی کمالی در واکنش به درخواست مجری برنامه 90 از وی برای صدور مجوز همراهی سروش رفیعی در تیم ملی با تاکید بر اینکه قانون باید برای همه اقشار جامعه به شیوه یکسانی اعمال شود، اظهار داشت: در تجربه قبلی، ستاد کل نیروهای مسلح به دنبال
امروزه آزمایشگاهی که خدمات آنلاین ارائه می دهد مورد استقبال عموم مردم قرار می گیرد. آزمایشگاه مندل یکی از آزمایشگاه هایی است که آزمایش های آنلاین را در سه مرحله اصلی و آسان انجام می دهد که در ادامه مقاله به بررسی این مراحل و چگونگی انجام فرآیند های آزمایش آنلاین می‌پردازیم.
مزایای آزمایشگاه آنلاین مندل
سرعت در جواب‌دهی به درخواست ها
ثبت آسان درخواست آزمایش به صورت آنلاین
پشتیبانی آنلاین و حضوری از مشتریان
انجام آزمایشات با صرف کمترین
قبل از تب و تاب و حرارت فیلم های جشنواره فجر راهی سینما شدیم.برای دیدن فیلم { جهان با من برقص} راستش وقتی دیدم کارگردان سروش صحت هست کمی دو دل شدم، آخه سریال هایی که برای تلویزیون ساخته را اصلا دوست ندارم به جز ساختمان پزشکانش را، اما اینجا رسما اعتراف می کنم که :
آقای سروش صحت واقعا توی ساخت این فیلم گل کاشتید،عالییییییییی بود.دیالوگ های پر از حرف برای شنیدن بودن،سکانس هایی که دنباله رو هم بودند، طنز و شیطنتی که توی تلخی ها هم به خنده وادارت
سلام
نظرات وبلاگ از دو طریق بررسی میشن . با گوشی و رایانه .
وقتی با گوشی نظرات بررسی میشن، سوالات و درخواست های شما چون نیاز به بررسی و جستجو داره زمانی رسیدگی خواهد شد که وبلاگ با رایانه مدیریت بشه. این رسیدگی ممکنه بسته به شرایط، یکی دو روز و یا حتی بیشتر طول بکشه.
پس اگه فورا به سوالی جواب داده نمیشه به خاطر اهمیت نداشتن سوال یا درخواست شما نیست. چون اگه جواب داده بشه، پس باید تائید هم بشه، اگه تائید شد سوال یا درخواست شما ممکنه در بین صدها نظ
این مطلب به درخواست تعدادی از مردم سیدال در وبلاگ گذاشته میشود.
روستای سیدال جهت ساخت مسکن زمین ندارد.این مشکل چند سال هست که دراین روستا وجود دارد.وتعدادی از جوانان  ومردم روستا
متقاضی دریافت زمین جهت ساخت خانه هستند.واین خواسته بجا مردم این روستا هست. از همه کسانی که  مسول هستند .
درخواست میشود .در این زمینه اقدام کنند.
سلام وعرض ادب! همکاران محترم توجه نمایند:
✍گزینه آزادسازی در سناد حذف شده است.
✍در صورت انتقال دانش آموز به مدرسه ای دیگر مدرسه جدید حتما باید درخواست انتقال را در سناد ثبت کند و مدرسه شما در سناد آن را تایید کند.
✍تاکید می شود دانش آموز انتقال رفته از این به بعد باید جزو دفتر آمار و امتحانات باشد.
✍برای اصلاح آدرس دانش آموران انتقالی از مناطق دیگر توجه لازم را داشته باشید.
✍اگرمشکلی پیش آمده و حتما باید دانش آموز آزادسازی شود با ذکر علت در
با آموزش کامل پاک کردن درخواست های در حال انتظار در صفحه اینستاگرام خود بدون وجود ربات با آموزش کامل قزوین مارک همراه باشید.
حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید به درخواست هایی که در حالت انتظار باقی مانده دسترسی پیدا کنید.
ما در این مقاله به شما کمک می کنیم علاوه بر پیداکردن این درخواست ها به زبان ساده آنها را در عرض چند ساعت به هر تعدادی که باشند از صفحه اینستاگرام خود پاک کنید.
با آموزش کامل ما همراه باشید و سوالات خود را می توانید در بخش ک
ثبت نام درسایت
ابتدا در 24plustransfer ثبت نام کنید و اطلاعات خود را تکمیل کنید
2
درخواست دهید
در قسمت خرید اینترنتی درخواست خود را ثبت کنید. مبلغ را به انضمام تمام هزینه های جانبی ببینید، تایید و پرداخت کنید.
3
منتظر بمانید
با توجه به سفارش شما و اینکه سفارش شما از چه سایت و چه کشوری باشد مدتی که از قبل با شما هماهنگ میشود را منتظر بمانید
4
تحویل بگیرید
جهت انجام امور تحویل با شما تماس گرفته میشود و کالا به شما تحویل داده خواهد شد.
به استناد سایت آیین دادرسی دینا و به استناد ماده 270 قانون آیین دادرسی مدنی سوگند بتی یا سوگند قاطع دعوا مستلزم درخواست مدعی یعنی طرفی است که ادعای او بی دلیل بوده و رد ادعا را منوط به سوگند مدعی علیه می نماید . همچنین بر اساس قانون نحوه تقاضای سوگند بتی یا قاطع دعوا می توان به صورت کتبی یا شفاهی باشد ؛ همچنین نحوه درخواست سوگند بتی یا قاطع دعوا به صورت کتبی نیز می تواند ضمن دادخواست و یا به صورت لایحه به دادگاه تقدیم شود . زمان درخواست سوگند بت
به استناد سایت مشاوره آیین دادرسی کیفری دینا ، گذشت یا عفو یکی از جهات موقوفی تعقیب است که درخواست عفو در دادگاه ها به شیوه ای مکتوب و توسط اشخاص صورت می پذیرفت اما امروزه اگر متضرر قصد گذشت یا عفو داشته باشد می تواند درخواست عفو را از طریق سامانه ابلاغ ثنا ارائه نماید . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد درخواست عفو در سامانه ثنا بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/articles/view/1850/نحوه-ثبت-درخواست-عفو-در-سامانه-ثنا.html

شاید یکی از سخت ترین کارهای دنیا انتظار هست،من خودم در انتظار ها خیلی صبور نیستم ولی نباید تو زندگی انتظار ها آدم رو نا امید یا از پا در بیارنباید شروع کنی کارهای دیگه انجام دادن و موضوع انتظار فکر نکنی...الان تقریبا 20 روز شده که درخواست برای CAQ دادم و اداره مهاجرت کبک قرار مثلا تو 20 روز کاری این درخواست بررسی کنه، با اینکه برای این درخواست مدارک زیاد نمیگیره و بیشتر یک فرم ساده هست نمیدونم چرا انقدر طول میکشه بررسی کنن.تازه جواب CAQ که بیاد میر
طراحی و سفارش آنلاین طلا

1: پس از خرید طلا و افزوده شدن آن به موجودی ، وارد  بخش"معاملات" و سپس بخش "فروش " شوید.
2: بر اساس موجودی قابل فروش، تعداد طلاهایی که قصد فروش آن دارید را در کادر وارد نمائید.(فقط 25 ثانیه برای ثبت درخواست فرصت دارید در غیر اینصورت مجدداً باید وارد بخش فروش شوید)
3: بر روی کادر تقاضای فروش کلیک نمائید.
لازم به توضیح است که در صورتیکه گزینه "افزودن به موجودی ریالی" را انتخاب نمائید وجه حاصل از فروش به حساب ریالی شما نزد زریک
زکات 2 هزارو 500 متر مربع زمین درزرند
رئیس ستاد احیای زکات زرند از پرداخت زکات 2 هزارو500 متر مربعی زمین در این شهرستان خبر داد.
به گزارش ندای زرند، حجت الاسلام محمد رضا سلطانی گفت :زهرا سادات حسینی بانوی نیکوکار زرندی قطعه زمینی به مساحت 2 هزارو 500 متر مربع در روستای نعیم اباد به منظور پرداخت زکات به انجمن بشر دوستانه این روستا اهدا کرد .
وی درباره این عمل خیرخواهانه در روستای نعیم آباد زرند افزود این بانوی نیکوکار این قطعه زمین را به ارزش 1میلی
  یک خبرنگار کلمبیایی اعلام کرد که یک ایجنت ایرانی بازی دوستانه تیم ملی کلمبیا با الجزایر را هماهنگ کرد.
بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «Comutricolor» کلمبیا دست به افشاگری زد و عنوان کرد که یک ایجنت ایرانی هماهنگ کننده بازی تیم ملی کلمبیا با الجزایر بود و این ایجنت ایرانی پیش از این نیز با کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی کلمبیا در زمان مربیگری اش در ایران همکاری داشته است.
خورخه برمودس خبرنگار کلمبیا
دراین بخش به درخواست دوستان سند برداشت از هر سایتی که معرفی کرده ایم را قرار میدهیم تا از بابت پرداخت سایت معرفی شده مطمئن شوید

درصو.رت لزوم میتوانید درخواست ارسال سند برداشت از هرکدام از سایتهای معرفی شده را در بخش نظرات اعلام کنید تا به اینجا اضافه شود.
لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید

ادامه مطلب
درخواست دهیاری در مشارکت اهالی روستا جهت تنظیف معابر
با توجه به فرارسیدن روزهای پایانی سال و نزدیک شدن به عید باستانی نوروز،دهیاری از اهالی محترم درخواست مشارکت جهت تنظیف معابر عمومی را نمود.
در این درخواست آمده است :با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و همچنین برخورداری از محیطی در خور اهالی و ساکنین محترم روستا از تمامی عزیزان خواهشمند است در خصوص تنظیف معابر تمامی تلاش خود را به کار گرفته و در این امر مهم یاری رسان خادمین خود در دهیاری ب
دولت‌های انگلستان، آلمان، فرانسه، کانادا، استرالیا، هند، ژاپن، ایالات متحده آمریکا و اتریش به ایمیل «شرق» که اعلام میزان حقوق مقاماتشان را درخواست کرده بود پاسخ دادند. حقوق رئیس‌جمهور، صدراعظم، نخست‌وزیر، وزیر کابینه و نماینده مجلس جزء موارد مورد درخواست بود و هر 9 کشور به این درخواست پاسخ دادند. بر اساس ایمیل‌های ارسالی به «شرق»، صدرنشین لیست حقوق مقامات نیز دونالد ترامپ با دستمزد سالانه 395 هزار دلار است.
ادامه مطلب
سلام دوستان
سوالم هم از دختر خانم ها و هم از آقا پسرها اینه که به نظر شما چرا آقایون در بیشتر موارد (دقت کنید نمیگم همیشه-میگم در بیشتر موارد) نمیتونن رابطه ی اجتماعی دوستانه ای رو که با خانمی دارن به همون شکل حفظ کنن؟ 
واقعیتش احساس میکنم بعد مدتی که میگذره یا دوست دارن اون رابطه صمیمی و دو نفره بشه فقط یا اینکه به کل دیگه دختره رو نبینن. نه واقعا چرا ؟ دلیلش چیه آخه؟ من موردی هم نگفتم خیلی اتفاق افتاده و تجربه شده هم از طرف خودم و هم دوستان دیگ
تعریف کوتاه از تکنولوژی
کدهای USSD
و دلایلی که ما از آن استفاده می کنیم
عبارت کدهای USSD برگرفته از Unstructured Supplementary Service Data به معنای ارسال پیام از طریق کدهای دستوری ستاره مربعی، یک روش ارسال پیام در شبکه GSM می‌باشد.این روش بر مبنای تعامل با سرور اپراتورهای موبایل استوار می‌باشد.
در این روش داده‌های ارسالی به سرور، بدون هیچ ذخیره سازی‌ای، پاسخ داده می‌شوند. به این روش اصطلاحاً Session- Based می‌گویند، بدین معنی که بلافاصله پس از دریافت یک درخواست کد
تقریبا همه پیام های درخواست نمره رو بدون دیدن پاک میکنم
چون اصلا وقتی دانشجو نمره رو می بینه یعنی نهایی شده و قابل تغییر نیست
منم قبل از ثبت نهایی نهایت ارفاق منطقی ممکن رو لحاظ میکنم
درخواست‌ها هم همگی در حد التماس دعای و خود دانشجو هم می‌دونه حقش اگر کمتر از اون نمره نباشه به هیچ عنوان بیشتر هم نیست 
حالا یکی پیام داده: 
باشه استاد شما مشکل ما رو حل نکنید ولی من ی جور دیگه میشناختمتون 

من برم تو افق محو شم که تصورات بچه مردمو به هم ریختم :د
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی: پیش ‌بینی ما این است که امسال در آغاز مهر ماه ترافیک بین 25 تا 30 درصد افزایش پیدا کند و در همین راستا از استانداران و روسای ادارات درخواست می‌کنیم که به منظور حل مشکل ترافیک در 10 روز نخست آغاز سال تحصیلی جدید، ساعات آغاز کار ادارات را به مدت دو ساعت شناور کنند
@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

واضحات:)